2008_11(dvojčíslo)

Beseda s René Pavlíkom

pre zväčšenie kliknite na obrázok28. 11. 2008 sa uskutočnila v mestskej knižnici beseda s René Pavlíkom, autorom knihy Môj pes. Kniha je výnimočná a ojedinelá publikácia, v ktorej René Pavlík netradičným spôsobom spracoval základný výcvik psa. Majiteľom psov poskytuje dokonalý návod, ako správne, ľahko a nenásilnou formou dosiahnuť vo výchove psa výborné výsledky. René Pavlík je dlhoročným reprezentantom Slovenska a Československa v športovej kynológii. Aktívne pôsobí ako rozhodca pre posudzovanie výkonu psov. Je zakladateľom prvej úspešnej kynologickej školy


u nás. Na besede sa zúčastnili „psíčkari“, ktorí sa zaujímali o rôzne témy z oblasti chovu psov, napr. o ošetrenie psíkov, o formovanie vzťahu majiteľa ku psíkovi, až po skutočný výcvik Zúčastnení diváci odchádzali spokojní, veď sa dozvedeli veľa nových informácií o spolužití človeka a jeho štvornohého priateľa psa. Na záver besedy p. Bôžiková poďakovala autorovi za príjemnú besedu a tiež za knihu Môj pes, ktorú venoval knižnici, určite si nájde svojich čitateľov. Zostalo ešte veľa nezodpovedaných otázok, veríme, že stretnutia s René Pavlíkom o tejto zaujímavej téme budú pokračovať.

A. Fedorová


| Zverejnil: Alžbeta Fedorová | Vydané dňa 20. 12. 2008 | 2154 x prečítané | Počet komentárov: 0 | Pridať komentár | Informačný e-mailVytlačiť článok
Čitatelia

Užívateľské meno:

Heslo:
Registrácia nového čitateľa!

Vyhľadávanie

Vyhľadať textRozšírené vyhľadávanie
<<  September  >>
PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30   

www stránky mesta Novinky spod Bradla - internetová podoba mesačníka mesta Brezová pod Bradlom
Vydáva MsÚ Brezová pod Bradlom. Redakcia: MsÚ, Nám. M. R. Štefánika 1, 906 13 Brezová pod Bradlom, e-mail: mesto@brezova.sk. Redakčná rada: A. Fedorová, J. Kazičková, T. Malková, J. Reptová. Zodpovedná redaktorka: G. Plačková, tel.: +421 915 878 004. Redakcia si vyhradzuje právo príspevky skrátiť, redakčne upraviť, neuverejniť. Zodpovednosť za obsah písomných a fotografických materiálov nesú autori. Vydavateľ nezaručuje pravdivosť informácií obsiahutých v platenej inzercii. Evidenčné číslo periodickej tlače: EV 2892/09. Uzávierka posledný deň v každom mesiaci.
Táto web stránka bola vytvorená prostredníctvom phpRS - redakčného systému napísaného v PHP jazyku. Názvy programových produktov, firiem a pod., použité na tejto stránke, môžu byť ochrannými známkami príslušných vlastníkov.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server